Proběhl první příměstský tábor RCB
16.07.2019V minulém týdnu, od 8. do 12. července, se v areálu Ondřeje Sekory uskutečnil historicky první Sportovní příměstský tábor RCB. Prvního turnusu se zúčastnilo 18 dětí ve věku od 7 do 13 let v různém stadiu fyzického a mentálního vývoje.

Pod dohledem zkušených školených trenérů RCB a mladé nadějné atletky a trenérky AK Olympu Brno, se děti celý týden věnovaly zejména míčovým hrám doplněným o prvky všeobecné kondiční přípravy a úpolu. Všechny děti to zvládaly a dokonce vypadaly, či předstíraly, že je to baví!:-) Vylepšením do dalších turnusů tak bude jen komunikace s 
rodiči, kterou doplní seznam vybavení, které děti budou muset mít sebou, abychom se vyhnuli některým drobným lokálním bouřkám, kdy jsme vraceli do domácí péče spokojené, leč špinavé a trochu mokré dítě!;-)

Sportovní příměstský tábor RCB je dalším krokem v budování organizace klubu, která by měla poskytovat služby svým členům a zároveň se více otevírat, rugby nepolíbenému, okolí a propagovat náš sport! Snad jsme vykročili správným směrem, protože někteří absolventi se rovnou přihlásili na další turnus!;-)