Brněnská růže ve znamení RCB
21.11.2018To, že nejen rugby živ je člověk, ukázala sestava RCB, která zaplevelila svou přítomností floristickou výstavu Brněnská růže. Tato se konala v krásném konventu kostela u Milosrdných bratří na starém Brně. V juniorské soutěži byly přihlášeny výtvory Elišky Rörigové, což je další důkaz o širokém záběru trenérů RCB, kteří (nejen) své potomky rozvíjejí komplexně, bez vlivu "profesní slepoty". Důkazem je, že Eliška měla v soutěži normální kulatý věnec z přírodnin, nikoliv věnec ve tvaru šišky smotaný z elektrikářských kabelů (možný námět na příští soutěž,Mrkající veselý obličej).

Naše přítomnost značně zkreslí letošní statistiky této tradiční soutěže stran návštěvnosti, protože naše odpolední výprava značně snižovala věkový průměr návštěvníků a genderově vyvažovala i podíl silnějšího pohlaví.

Ze Staráku jsme si pak udělali pěší výlet Kamennou kolonií, přes Mahenovu stráň s parádními výhledy, Anthropos a Willsonův les do restaurace Ambra v Žabovřeskách. Tam nás, kromě tradičně kvalitního Ambra menu, čekal i výživný koktail sobotních test matchů. Ty letos máme, díky TV Nova Sport, možnost sledovat live! Třešničkou na dortu vydařeného dne pak udělalo vítězství Irska nad mistry světa z Nového Zélandu, které ukázalo, že Evropské rugby je na vzestupu!

Doufejme, že na vzestupu bude i hra RCB, od které je potřeba si trochu odpočinout. Proto, bez ohledu na počasí, sledujte kalendář!Mrkající veselý obličej