24.10.2018

Muži venku deklasovali Rakovník

V neděli se A-tým RCB vydal k předposlednímu utkání soutěže až do Rakovníku. Sestava byla omlazená o juniory a celkově jsme mohli počítat s 21 hráči k utkání.

Během prvních 15ti minut jsme donesli do brankoviště soupeře tři pětky, ten pak kontroval pětkou po tlaku roje a sérii trestných kopů. Ve zbytku utkání už se naplno rozběhl pětkostroj oranjes a poločasové skóre dosáhlo výsledku 41:7. Prosazovali se zejména mladí hráči hrající v útoku, v čele s Filipem Holým a Petrem Čermákem. Mohli jsme se opřít tradičně o standardní situace, mlýn a aut, ve kterých byl značně vidět tentokrát v roji hrající Vodič.

Druhá půle byla, zejména pro domácí, velmi náročná. Naši hráči stále dravěji individuálně pronikali obranou soupeře, která leckdy již zcela rezignovala. Nebýt technických chyb, mohlo být skóre ještě vyšší. Soupeř koncem utkání položil ještě čestnou pětku, nakonec se výsledek zaokrouhlil na celých 100:12 pro RCB.

Utkání poznamenalo zranění hráče Rakovníku, po kterém byl odnesen ze hřiště na nosítkách a odvezen do nemocnice. Přejeme brzké uzdravení !

Poslední utkání soutěže odehrajeme proti ARC Iuridica, o víkendu 3.-4.11. na domácím hřišti (bude upřesněno). Podzim bychom pak měli zakončit dalším přátelským utkáním o víkend později.