Vydařený přátelák s RC Bratislava
09.03.2019


Po zimní přípravě a před startem soutěže, se RC Bystrc dohodl s RC Slovan Bratislava na přátelském utkání, které prověřilo oba týmy a jejich připravenost na těžkou sezónu.

Před utkáním proběhlo krátký společný trénink, hned po něm se šlo na hru. I když to bylo přátelské utkání, obě mužstva začala hrát ve vysokém tempu a rozhodně se nešetřila. Všichni hráči bojovali a snažili se dodržet nastavený systém hry od trenérů.  Občas byly vidět technické chyby, ale vzhledem k odhodlanosti a bojovnosti hráčů RCB soupeř netrestal. Ba naopak se nám podařilo po několika rojem výborně rozehraných akcích skórovat přes útočníky. Soupeř se ale nevzdával, tvrdě bojoval a dařilo se mu hlavně rojovou hrou dělat metry a také skórovat.

Každopádně víme co nám nešlo a na tréninku zapracujeme za zlepšení, protože za už dva týdny nás čeká první ligový zápas.

Protože šlo o přátelské utkání, konečný výsledek nikdo nepočítal a všichni si zápas užili i ve třetím poločase, při sledování six nations a výborném guláši:-)

Na závěr bychom chtěli poděkovat celému RC Slovan Bratislava za výbornou organizaci zápasu.