08.04.2019

Ostravu jsme deklasovali 100:0!

Po prvním nevydařeném utkání v Českých Budějovicích jsme chtěli všem ukázat, že tvrdá práce na tréninku není zbytečná a odměnit soustředěným výkonem naše věrné fanoušky.

Od první minuty utkání jsme na soupeře vletěli a tvrdá práce byla vidět, míče chodili z roje na útok přesně jak mají. Útočníci tím získávali prostor a velmi efektivně ho využívali za velké podpory Tomáše Krejčího, který na postu první tříčtvrtky tvořil hru. Dařilo se posouvat míč až do křídel, kde soupeř už nestíhal dobíhat nebo skládat. Celou první půlku jsme soupeře tlačili a nenechali ho ani rozehrát, na což hosté nedokázali reagovat.

Body v 1. poločase:

4. min    5+2    Karel Opravil    (Putna)
9. min    5+0    Martin Jurdák    (Putna)
12. min    5+2    Martin Jurdák    (Putna)
14. min    5+2    Filip Holý    (Putna)
20. min    5+0    Tomáš Černohorský    (Putna)
21. min    5+0    Filip Holý    (Putna)
25. min    5+2    Bohdan Ivičic    (Putna)
30. min    5+0    Adam Putna    (Putna)
32. min    5+2    Martin Jurdák    (Putna)
35. min    5+0    Michal Bielik (Roman Máňa)

Do druhého poločasu trenéři vystřídali několik hráčů a soupeř začal hned od začátku tlačit, ale znovu jsme výborně pracovali v obraně a soupeři nedarovali vůbec nic. I když několika akcemi nakonec Ostrava záhrozila, pokaždé se nám podařilo utíkajícího hráče odskládat, tvrdou prácí v roji míč získat a zase rozehrávat do volného prostoru na útok, kde soupeř nestačil dobíhat naše útočníky.

Body v 2. poločase:

42. min    5+2    Roman Máňa    (Putna)
58. min    5+2    Petr Čermák    (Putna)
62. min    5+0    Petr Čermák    (Putna)
76. min    5+2    Pavel Vrána    (Putna)
78. min    5+2    Filip Holý    (Putna)
80. min    5+2    Petr Sovadina    (Putna)

Celkově jsme hráli tentokráte systém, který trénujeme a nenechali jsme se strhnout soupeřovou hrou, čímž jsme získávali míče ze hry a hlavně metry, které soupeř nedokázal ubránit.