Turnaj ve Vídni dopadl úspěšně
28.03.2019V sobotu 23. března jsme se, za krásného počasí a s přesným počtem osmi hráčů potřebných ke hře, vydali naším oblíbeným "parníkem" za zahájením jarní sezóny, na přátelský turnaj do RC Donau Vienna. Po příjezdu do pěkného sportovního areálu jsme zjistili, že nám za soupeře budou, krom domácího týmu, ještě Vienna Sharks a hrací doba bude 2x10 minut. 
 
V prvním utkání sezóny proti domácímu RC Donau bylo na našem týmu znát, že jde do hry přímo z tělocvičného treninku, což se projevilo řadou nepřesností a "drobných" chyb ve hře. Celkem vyrovnané utkání nakonec skončilo zaslouženou remízou 2:2.
 
Po krátkém odpočinku jsme se záhy pustili do druhého soupeře Vienna Sharks a po zvýšeném úsilí našich hráčů, včetně zlepšené organizace hry, jsme dravého soupeře udolali v poměru 2:0. V posledním sobotním utkání, o pomyslný přátelský pohár, jsme se opět utkali s domácím týmem RC Donau, v němž jsme, za důsledného koučinku našeho čtyřčlenného trenérského týmu, postupně hru téměř zdokonalili a po pěkném "mači" jsme zaslouženě zvitězili 2:0.
 
Myslíme, že na úvod sezony to nebyla špatná akce a že poslední předvedený výkon budeme postupně ještě zlepšovat.
 
Za trenérský tým U10
 
Kódl, Mára, Riči, Kuba