Poslední podzimní?

10.11.2021V sobotu 6. října jsme vyrazili do Olomouce. Tentokrát šlo o turnaj Moravského okruhu, který se kluci z Olmiku rozhodli uspořádat místo zrušeného turnaje na Dragonu, aby si smradi ještě zahráli. Takže jsou na velkou pochvalu! A dokonce na dvojitou, protože na turnaji i hráli!:-) Což se ovšem nedá říct o všech. Borci z Vyschau zřejmě stále slaví druhé místo mužů v 1. lize, ke kterému jim gratulujeme!!! Problém s nedostatkem Ad Blue na trhu zatím asi nebude, protože to jejich historická Karosa rozhodně nepotřebuje. Otazníky visí nad neúčastí ogarů ze Zlína, nevíme jestli jsou za ní také oslavy vítězství mužů ve 2. lize, gratulace, nebo starosti se zkapalňováním letošní dobré úrody švestek. Chyběli i Ostravaři, kteří prý podlehli smršti, v posledních letech oblíbených, respiračních chorob.

Takže v turnaji je šest mužstev, z toho dva týmy RCB. Zkušenější Orange, naladění po dvou turnajích v Čechách na "pražskou notu", začínají "rozvojovým" vítězstvím 13:0 nad Dragonem. V dalších zápasech si hrají na spravedlivé a všechny podělují tak nějak rovnostářsky. Havířovu 8:0, Akademi 9:0, Olmiku 8:0, asi aby si soupeři nezáviděli.

Radost nám udělal Black, který hrál všechna utkání velmi vyrovnaná a na hráčích je vidět zlepšení. V prvním kole porážíme Havířov 4:3, v naprosto vyrovnaných zápasech pak prohráváme s Akademiky a Olomoučáky 2:3, abychom se s turnajem rozloučili výhrou 7:3 nad Dragonem. Takže jedinej výplach je výsledek 8:0 v derby s Orange, kde se prostě ukázaly větší zkušenosti mazáků. Absolutorium si opět zaslouží Mr. Yoda, který táhl tým Black. Sekundoval Kuba M. a vidět byla i Kačka, které zřejmě prospěl nový účes a evidentně zlepšená tréninková docházka. V turnaji tak bereme 1. a 4. místo a máme radost. A to hlavně ze hry a progresu smradů. Alex, Trťa a Wenda si totiž stihli v turnaji štrejchnout i za U12 a vůbec se neztratili!

Vzhledem ke stahujícím se covidovým mračnům, visí nad Movember Cupem ve Vídni 13.10. velké otazníky, takže to vypadá, že turnaj v Olmiku byl poslední podzimní. My ale zůstáváme klidní a pevní a těšíme se na zimní přípravu, kde nás zase čeká gymnastika a bruslení, aby nám to rugby nevlezlo na šišku!;-)

Sestavy:

Orange: Alex, Trťa, Wenda, Cingy, Bramborek, Ríša

Black: Mr. Yoda, Kuba M., Drákula, Maty, Kačka, Sheldon, Ben