Na Dragonu jsme se dočkali vysněného vítězství!
13.11.2018


V sobotu 3. listopadu, v ne příliš vlídném počasí, jsme se před polednem sešli na sousedním brněnském Dragonu, v počtu dvanácti odhodlaných bojovníků, k odehrání posledního oficiálního turnaje v kategorii U10.
 
Nevíme zda to bylo přítomností mnoha rodičů a diváků vůbec, ale do turnaje jsme vstoupili výborně a po pěkné hře jsme v prvním utkání porazili Zlín 6:0. Hra se našim hráčům a hráčce dařila a bavila přítomné diváky i ve druhém utkání proti domácímu Dragonu, který jsme zdolali vysoko 8:0. Ihned v následném utkání, bez pauzy, proti RC Havířov jsme sice inkasovalo první a jediné body v turnaji, ale konečné vítězství 5:1 bylo s přehledem naše.
 
Ve druhém kole turnaje jsme v úsilí nepolevili a všechny své předešlé soupeře jsme porazili shodně 5:0. Po krásném celkovém skóre 34:1 jsme tak obsadili vysněné 1.místo v turnaji, což naši svěřenci s velkou radostí a důkladně oslavili včetně vyprázdnění láhve šampaňského (dětského samozřejmě:-) ), kterou dostali od nás trenérů za skvělé výkony v turnaji, i v celé podzimní sezóně.
 
Výsledky:
RCB - Zlín    6:0, 5:0
RCB - Dragon    8:0, 5:0
RCB - Havířov    5:1, 5:0

 

 

 

Za trenérský tým

Karel a Roman

Více fotek (autorka: Martina Jurdáková) ZDE.