RCB léto - soustředění a nově i příměstský tábor
14.03.2019
V českých luzích a hájích bývá zvykem, že většina spolků a kroužků v době prázdnin takříkajíc zavírá krám. RCB jde tak trochu proti proudu a mládež trénuje alespoň jednou týdně i o velkých prázdninách. Je to praktické, v září nemusíme začít opět vysvětlování, že rugby se hraje se šiškou a nahrává se v něm dozadu.
 
A protože se nám množí dotazy, jestli bychom tento trénink paměti trochu nezintenzivnili, tak jsme se rozhodli zorganizovat Sportovní příměstský tábor. Budou dva turnusy ve druhém týdnu července a srpna (viz leták). V našem rekonstruovaném areálu se budeme věnovat míčovým sportům a atletice. Instruktory budou licencovaní trenéři RCB i z jiných sportů.
 
V případě zájmu kontaktujte Pavla Holečka, tel.:724 729 731, mail:pholecek@2forh.cz
 
Tradičním vrcholem letní přípravy bude soustředění RCB v posledním srpnovém týdnu (25.-31.8.). Pojedeme zase do Jeseníků, kde nám majitelé hotelů Eden a Kamzík pomohli v Karlově najít zázemí a my tak máme perfektní možnost se naladit do podzimní části sezóny. Taky trochu potrénovat disciplínu před návratem do školních lavic. Cena zůstane stejná 3.500,- Kč a to včetně dopravy.
 
Svůj camp pořádá i Česká ragbyová unie a bude letos výrazně blíž Brnu. Mládežníci se budou zdokonalovat v rekreačním středisku Prudká kousek od Doubravníku a větší kousek od Tišnova Více info ZDE.
 
Nabídka pro sportovní vyžití mládežníků během letních prázdnin se rozšířila, tak doufáme, že si v ní vybere každý!
 
RCB