Na Dragonu jsme ladili formu na Přebory
28.05.2019


V sobotu 25. května nám všem parádně vyšlo počasí, co nevyšlo, byl opět malý počet hráčů a hráček. Zaúřadovaly nemoci po náročné Itálii a výlety s rodiči.

Na dva týmy jsme se sešli v počtu 16, takže jsme opět vypomáhali týmu Orange, navíc jsme přislíbili pomoc spřátelené Akademii Brno, tam už chodily hrát děti z obou týmů.

RC Bystrc Black:

Jakub Kincl, Mikuláš Rada, Jindřich Mynář, Eliška Doleželová, Ondřej Ciboch, Štěpán Švanda, Mikuláš Fiala, Denis Černý, Jan Bártů.

RC Bystrc Orange:

Filip Horváth, Petr Majzner, Marek Fiala, Jiří Jahelka, Jan Podsedník, Štěpán Prax, Dominik Zeman a vždy z Black Denis Černý + další na výpomoc.

Pořadatelé rozlosovali přihlášené týmy do dvou skupin podle výkonosti, což znamenalo, že silnější týmy nehrály zápasy, které jim nic nedají a slabší se zase nemusí bát, že prohrají velkým rozdílem.

Silnější skupina A: RCB Black, Dragon Black, RC Havířov, RC Vyškov, RC Zlín

Slabší skupina B: RCB Orange, Dragon Green, RC Olomouc, Sokol Mariánské Hory

Výsledky:

RCB Black - RC Vyškov    3:2
RCB Black - Dragon Black    1:3
RCB Black - RC Zlín    1:1
RCB Black - RC Havířov    3:1
   
RCB Orange - Mar. Hory    1:1
RCB Orange - RA Brno    3:0
RCB Orange - Dragon Green    3:2
RCB Orange - RC Olomouc    4:0

 

 

 

 

 

 

 

Herně a výsledkově jsme byli spokojeni tak napůl. Ze začátku turnaje nám děti přišly zataveny, bez šťávy, možná se na nich podepsal náročný zájezd do Itálie anebo si hráči mysleli, že vše půjde samo, bez snahy, bojovnosti a hlavně skládání. V průběhu došlo ke zlepšení, doufejme, že nám to vydrží do příští soboty.

1. června se konají v Havířově přebory ČR, tady už půjde o medaile! Jedeme v pátek 31.května navečer, přespíme v hotelu a ráno pěkně odpočatí půjdeme za svým snem. Držte nám palce!

Za trenérský tým

Slávek Anderle