04.06.2020

První jarní miniturnaj jsme sehráli na Dragonu

V sobotu 30. května jsme se konečně mohli utkat poprvé letos venku se soupeřem. Tím nám bylo jeden a půl týmu Dragonu, my dali dohromady mužstva dvě:
Bystrc A - převážně ročník 2008
Bystrc B - ročník 2009 + nováčci

Každé naše družstvo sehrálo dvě utkání proti domácím o hrací době 2x10 min. Co nám zápasy ukázaly:
A tým: po pauze trvající ½ roku jsme zapomněli dát do hry nasazení, bojovnost a nebyli jsme schopni hrát nacvičené věci. Ještě jsme byli v módu "lážo plážo", bez agresivní obrany, bez skládání a bojovnosti. Tu jsme začali praktikovat až v posledních pěti minutách posledního poločasu, což bylo málo.

B tým: je vidět, že jsme se v Corona pauze moc nehýbali. Nasazení v prvním utkání bylo podstatně vyšší než u A týmu, ale nahrát si více než tři nahrávky a někoho složit, byl pro skoro všechny velký problém, v druhém utkání nás opouštělo i nasazení. Jediným kladem byla odvaha a nebojácnost nováčků (Barča, Elen a Táda), kteří naznačili, že by mohli v budoucnu být přínosem.

Celkově nám utkání ukázaly spoustu nedostatků, které musíme na trénincích vylepšit.
Hráč s největším nasazením a bojovnosti byl vyhodnocen ARTUŠ. Gratulujeme a pokračuj dál v zlepšování.