Zlínský turnaj nám vyšel na výbornou
07.10.2018


Na sobotním turnaji ve Zlíně jsme opět postavili dvě mužstva. Vrátili jsme se tak zpět k modelu zhruba stejně vyrovnaných týmů, rozdělení na o něco lepší a o něco horší přijde na jaře. Už teď ale vidím, že pokud se děti budou takhle zlepšovat i přes zimu, tak oba týmy budou hodně dobré :-)

RCB Black: Mynář Jindřich, Drdla Jan, Kincl Jakub, Fiala Marek, Černý Denis, Majzner Petr, Stejskalová Marie, Nešťák Jakub, Bodanský Daniel, Jahelka Jiří, Zeman Dominik

RCB Orange: Rada Mikuláš, Horváth Filip, Stodůlka Prokop, Přibyl Bernard, Fila Mikuláš, Navrátil Filip, Švanda Štěpán, Ciboch Ondřej, Bártů Jan, Podsedník Jan

Na turnaji bylo celkem deset mužstev, která bojovala ve dvou skupinách.

Výsledky:

RCB Black - RC Dragon Green    1:2
RCB Black - RC Havířov    2:1
RCB Black - RC Vyškov Blue    5:0
RCB Black - RC Zlín    7:0
   
RCB Orange - RC Olomouc    4:0
RCB Orange - Ostrava    8:0
RCB Orange - RC Vyškov Red    1:2
RCB Orange - RC Dragon Black    6:0

 

 

 

 

 

 

 

Bystrc Black obsadil ve skupině A třetí místo a hrál se třetím ze skupiny B, RC Dragon Black, o 5. místo. Toto utkání jsme vyhráli 4:0. Bystrc Orange obsadil ve skupině B druhé místo a hrál s druhým ze skupiny A, RC Dragon Green, o 3. místo. Toto utkání jsme opět vyhráli, a to 4:1.

RC Bystrc Black měl asi o něco těžší skupinu než Orange, Zlín má letos silný tým, má ale jen jeden! Utkání s Dragonem Green jsme prohráli úplně zbytečně, byl to náš první zápas a bylo vidět, jak jdeme v turnaji zápas od zápasu nahoru.

To Orange tak stejně zbytečně prohrál utkání s Vyškovem Red, kdy jsme celý zápas tlačili a soupeř nám dvakrát utekl přes celé hřiště. Navíc rozhodující pětku dal v samém závěru zápasu.

V posledním zápase ve skupině a v zápase o umístění za tým Orange nastoupil hráč naší U10 Míša Patsch a hrál výborně. Určitě mu dáme prostor i v dalších turnajích.

Chválím celý tým, všichni bojovali, snažili se, dokonce i Body snad už přišel na to, co po něm chceme :-) Řeknu jen jedno, vlastně dvě jména - Denis Černý. A to druhé - Prokop Stodůlka. To, že je Denis šikovný, vím už dávno. Jak se ale nebál skládat hráče dvakrát tak velké jako je on, klobouk dolů. Myslím si, že nám z něho roste útokovka, jakou potřebujeme. A pak nádherná bojovnost Popa. Jak se tento hráč změnil za ten rok co jsem ho netrénoval... Ale takhle mohu jmenovat jednoho po druhém, opravdu z vás máme radost. Většina týmů má hru postavenou na individualitách, my máme radost, že se snažíte hrát kolektivně.

Na závěr slova trenéra U10, a mého bývalého spoluhráče, Karla Hebelky, který viděl poslední dva zápasy Orange: "Raději se budu hodinu dívat na vaši hru, než na hru našeho A týmu mužů, bylo to krásné.'' 

Za trenérský tým

Slávek Anderle