Ve Vyškově uspěly oba naše týmy
28.10.2018

Na předposlední podzimní turnaj ve Vyškově jsme odjeli v počtu 21 hráček a hráčů, to znamenalo, že jsme mohli postavit opět dva vyrovnané týmy. V naší kategorii se sešlo 8 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin po čtyřech a následně se hrálo utkání o umístění podle pořadí ve skupině. Utkání se hrála 1x10 minut.

Tým Black: Jindřich Mynář, Jakub Kincl, Jakub Nešťák, Eliška Doležalová, Denis Černý, Petr Majzner, Štěpán Švanda, Marie Stejskalová, Jan Podsedník, Štěpán Prax.

Tým Orange: Mikuláš Rada, Filip Horváth, Prokop Stodůlka, Marek Fiala, Mikuláš Fiala, Filip Navrátil, Dominik Zeman, Jiří Jahelka, Štěpán Pípal, Jan Bártů

V obou týmech navíc střídala, po těžkém zranění navrátivší se, Ema Fialová. Vůbec nebylo znát, že prodělala těžký úraz, máme z toho velkou radost!

Výsledky:

RCB Black - Dragon    6:1
RCB Black - Zlín    2:3
RCB Black - Vyškov 1    6:0

 

 

 

Tým Black odehrál výborné utkání se Zlínem, kdy jsme vedli 1:0, v průběhu zápasu Zlín skóre otočil na 1:2, nám se podařilo vyrovnat a v samém závěru zápasu Zlín získal výhru 2:3. V prvním utkání s Dragonem jsme trošku spinkali, ač výsledek na to nevypadá. Utkání s Vyškovem 1 nehodnotíme, v tomto týmu měl soupeř hodně nováčků.

RCB Orange - Vyškov 2    1:3
RCB Orange - Olomouc    6:0
RCB Orange - Havířov    4:2

 

 

 

Tým Orange vstoupil do prvního utkání také spící a úplně zbytečně prohrál s nadšeně hrajícím domácím výběrem Vyškovem 2. Utkání proti Olomouci se nám naopak povedlo a v posledním utkání proti Havířovu se nám podařilo otočit nepříznivé skóre z 0:2 na 4:2. Výborná práce celého týmu!

Výsledky oběma našim týmům přinesly druhé místo ve skupině a to znamenalo bratrovražedné utkání o 3. místo. V tomto utkání zvítězil po velkém boji tým Black 1:0.

Bylo znát, že děti mají v pondělí a v úterý prázdniny, hodně týmů přijelo bez svých opor, ale ani my jsme nebyli úplně kompletní. Příští víkend nás čeká poslední turnaj OPM na Dragonu.

Za trenérský tým

Slávek Anderle