23.09.2018

I s Pragou na vítězné vlně

V neděli 23.září jsme přivítali tradičního soupeře, pražskou Pragovku. Tento tým je vyhlášen svou nepříjemnou hrou, která nám v minulosti často dělala problémy. Sešli jsme se ve slušném počtu, včetně několika nováčků.

Soupeř se nás pokusil zaskočit postavením urostlejší části mužstva do útoku, kvůli eliminaci našeho silného roje. Naše děvčata na tříčtvrtkách se naštěstí nezalekla a několika pěknými akcemi s podporou rváčků a vazače jsme ovládli první půli 24:0. Jedinou kaňkou bylo množství předhozů, plynoucí z naší aktivní hry a nepřesné rozehrávání autů, nevyhráli jsme ani jeden.

Ve druhé půli jsme i přes četná střídání udrželi naši hru a slavně zvítězili 41:5. Do hry se dostali i nováčci, Alex korunoval dobrý výkon pětkou po minutě na hřišti.

Po skončení zápasu obě mužstva odehrála ještě jeden poločas bez největších opor tak, aby si zahráli dosyta všichni.
Potěšilo nás, že slova trenérů začínají padat na úrodnou půdu a hráčky a hráči se zlepšují každým odehraným zápasem.