V infarktovém závěru jsme urvali finále!
28.05.2019V neděli jsme přivítali v boji o finále ligy Pragovku. S tímto soupeřem jsme odehráli hned první jarní utkání, které jsme horko těžko otáčeli a pak finále Dragon cupu, kdy rozhodovaly až kopy na háčko. 

Podle očekávání zvolila Praga stejnou taktiku jako posledně, habány do útoku a zbytek do roje. Naše rozestavení tomu odpovídalo a začátek zápasu nesliboval žádné drama. Rychle jsme se dostali do vedení, místo kontroly jsme však zkratově přestávali hrát po našich chybách a dostali Pragovku zpět do hry.

Když soupeř deset minut před koncem srovnal a jen díky nepovedenému kopu nešel do vedení, bylo zle. Naštěstí zabrala důrazná promluva šéftrenéra, při které skákaly bábám z Jakuba Obrovskýho hrnky z kredenců, tým se zvednul a krásnou pětkou strhnul vítězství zpět na naši stranu. 

V nastaveném čase znervózněla i sekta vykladačů pravidel a místo rozehrávky a odkopu do autu zvolila trestný kop na háčko. Na střídačce i tribuně tuhly úsměvy, slabší povahy omdlévaly, zlatá noha se naštěstí opět nemýlila a ukončila zápas v poměru 34:26.

V neděli jedeme bojovat o titul Mistra ČR do Ostravy, která senzačně vyřadila Říčany. 

Těšíme se...