MISTŘI! Aneb triumf v Ostravě!
02.06.2019

Dlouho očekávaný den konečně nastal a v neděli jsme se utkali o titul Mistra ČR v kategorii U14. Díky nedomyšlenému formátu play-off a překvapivé výhře Mariánských Hor v Říčanech, jsme finále museli odehrát na hřišti soupeře. V Ostravě nás přivítaly tropy, vyzdobený areál a odhodlaný tým domácích, který si dokonce pořídil na finále novou sadu dresů. 

V naší partě panovala mírná nervozita, způsobená absencí specialisty na černou práci, který byl unesen na rodinnou dovolenou. Po krátkém protažení následovala důkladná promluva do hlav a duší a stanovení taktického plánu, který překvapivě zněl: Vlítněte na ně a dejte jim rychle tři kvéry, ať jsme v klidu...

Přesně to se stalo, poločas jsme vyhráli 5:24, a celý zápas 12:41. Sajtna radovanec, emoce, slzy a smích dohromady, gratulace, placky na krk, pohár a je to za náma...Teď nás čekají oslavy, o formátu a čase dáme vědět. 

Je úžasné, že tým udržel výkonnost po celou sezónu, forma gradovala a to nejlepší jsme si nechali na finále. Soupeře jsme k ničemu nepustili, trpělivou a poctivou hrou jsme Sokolíkům nedali šanci.

Za celý realizační tým musím říct, že nám bylo ctí a potěšením pracovat s touhle skvělou partou a sledovat růst jednotlivců, kteří dohromady tvoří jedinečný celek. 

Poděkování patří našim věrným fanouškům za skvělou podporu.

Rugby zdar!

J.Tepláka