10.03.2019

Reprezentační sraz na Janouškové

V sobotu 2. března se naši hráči zúčastnili tréninkového utkání a následně tréninku reprezentace U16 na Janouškové. Regionální rozdělení tentokrát dostalo svou šanci, a tak v týmu Moravy nastoupili Lukáš Fiala, Jakub Novotný, Tomáš Holík, Jan Novotný, a Lukáš Kouba.

Lukáš po několika minutách ve hře utrpěl úder do hlavy, a byl nucen odstoupit. Zbytek hráčů odehrálo celé utkání 3x20 minut, proti soupeři z Čech. Po první třetině se prohodily navzájem roje obou týmů a tak došlo k vyrovnání úrovně zápasu.

V odpolední části hráči vyslechli přednášku hlavního trenéra Jana Selixe na výživu a správný tréninkový proces a následně absolvovali krátký trénink zaměřený na fixaci obrany, její překonání a vytvoření prostoru.