01.10.2017

Tatra Smíchov - RCB 43:31 (12:7)

Sobota na Tatře

V sobotu 30.záři jsme hráli utkání na pražském hřišti Tatry Smíchov. Pro vysokou marodku, která nás provází již od začátku soutěže jsme se vydali v hrozivém počtu 12 kusů hájit čest našeho klubu, ale Tatra na tom nebyla o mnoho lépe a tak jsme hráli rugby 12 na 12.

V počátečních minutách jsme nasadili vysoké tempo hry a byla jen otázka času, kdy prolomíme soupeřovu obranu. Možná tím, že to šlo ze začátku dosti hladce se naše mužstvo dostalo do své letargie a první bodovali domácí. Ke konci poločasu jsme prohrávali o 12 bodů. Ještě v prvním poločase se nám podařilo dorovnat na 12:7, a málem i vyrovnat, kdy jeden z našich hráčů nezpracoval přihrávku již za obranou soupeře a 4 m od brankoviště.

V druhém poločase se hra vyvíjela lépe pro domácí a tak jsme neustále dotahovali 10 bodový náskok soupeře. Vždy když jsme chtěli, tak jsme naši hrou do 5 minut pětku položili, ale pak se zase nechtělo. Bylo to úplně jiné utkání s jiným nasazením, než jsme předvedli na domácím hřišti proti Slavii, kdybychom tak hráli, tak jsem dostali PADE !

Budeme doufat, že do soboty se nám uzdraví 5 hráčů a proti soupeři z brněnského klubu Dragon Brno předvedeme naši hru, na které tak usilovně od soustředění pracujeme a zvítězíme. Začátek utkaní na hřišti Dragonu je v sobotu od 10 hod.