09.10.2017

Dragon - RCB 21:45 (21:14)

Cenná výhra ze Zeleného dómu!

V sobotu dopoledne jsme odehráli 3. kolo juniorské soutěže na hřišti Dragonu Brno.

Začátek v 10 hod. byl asi pro naše hochy dost brzkým startem, protože cca 20 minut chodili po hřišti ještě v pyžamu, s kartáčkem v ruce a s pusou od pasty. Proto jsme již od 10. minuty prohrávali 14:0 a líp to nevypadalo ani po dalších pěti minutách, kdy už to bylo o dalších sedm bodů více. Po tomto přídělu a průběhu utkání se naši hráči probudili, začali pomalounku startovat svoje motory a předvádět hru o kterou se chceme opřít. Po chvíli se nám začíná dařit, přebíráme kormidlo hry a do poločasu snižujeme na 21:14.

V druhém poločase se již hra vyvíjí v náš prospěch a dynamickou hrou bez zbytečných rucků a maulů vyrovnáváme. Do konce zápasu pokládáme ještě 31 bodů a toto utkání s našim brněnským rivalem vyhráváme 45:21.

V příštích utkáních se musíme vyvarovat vlažného vstupu do utkání, které nás srazilo i v minulém utkání s Tatrou Smíchov, které jsme s těchto důvodů prohráli, což by nás mohlo stát medailové umístění v soutěži. Po tomto kole je tým RC Bystrc na 2. místě v tabulce celostátní ligy.

Více fotek (autor: Aleš Putna) ZDE