16.10.2017

RC Sparta Praha - RCB 17:27 (10:11)

V sobotu 14.10 jsme odehráli 4. kolo soutěže na hřišti bojovného soupeře Sparta Praha.

Před zápasem jsem se soustředili na naši hlavní chybu a to začátek zápasu, který nám vždy uniká v prvních 10 minutách.

Do zápasu jsme šli koncentrovaně, ale stejně jsme obdrželi pětku jako první. Náš tým je ale odolný a se soupeřem jsme sváděli do poločasu vyrovnaný boj, poločas vyhráváme 10:11.

V druhé půli nám soupeř dost prověřoval obranu, která fungovala dobře, ale chyběla ji aktivita po skládce a snaha získání míče.

Útočná fáze hry byla výborná a vždy když jsme využili našeho útoku bylo brankoviště soupeře ohroženo. V útočné fázi bych jen vytkl, že zbytečně neseme balón i v době, kdy je lepší již přihrát a nehrozí tak zpomalení míče.

Utkání vyhráváme 17:27, zůstáváme na druhém místě v tabulce a za 14 dní hostíme vedoucí tým soutěže RC Říčany. Náš cíl je jediný „VÝHRA“

Našemu borcovi co se poladil na špile: -  dé se rychle do cajku !!!!!!!