15.03.2025

Druhé Vánoce Václava Vorla




RCB má za sebou náročný víkend, kdy jsme stihli kromě klubového plesu a prohry mužů ve Vídni i něco pozitivního. Zlatým hřebem víkendu byla totiž první jarní brigáda, abychom připravili náš areál na sezónu. A musíme se pochválit, protože s rekordní účastí 134 otroků se udělalo opravdu hodně práce. Takže se z dlouhého seznamu úkolů Václava Vorla, podařilo něco ukrojit.

Kromě tradičního pískování hřiště je nutno zmínit vydláždění "zahrádky", které si vzal na starost team Milana Kratochvíla, který kreativně zapojil do práce i děti podle hesla co se v mládí naučíš... Dalším pokrokem je kultivace basketového hřiště, kterou provedl kreativní soubor Davida Trtíka. V neposlední řadě je třeba zmínit i činnost trestného komanda Vlasty Hodaně, kteří položili základy budoucího začlenění paddleboardů do multisportovní přípravy RCB smradů. Velký dík patří i dámské sekci pod vedením Lucky Svídové, která si vzala na starost úklid, takže to bude v šatnách alespoň tento týden vypadat jak u lidí.

Jedinou drobnou pihou, byl neduživý catering, na kterém nemá sebemenší podíl jeho dodavatel, ale jen to, že jsme stádo muflonů, kteří se nepřihlásí na akci KISem, takže se cokoliv špatně dimenzuje! Proto na někoho nezbylo luxusní maso (autor článku má tuto informaci pouze z doslechu :-)), ale možná to bude impuls, který nás donutí brát KIS vážně. 

Všem účastníkům děkujeme a už se těšíme na další jarní brigádičku!;-)