MULTISPORT


Tréninky u nás nejsou jen o běhání se šišatým balónem! Pro správný a komplexní rozvoj hráče je potřeba všestranný pohyb.

Právě všestranným pohybem se snažíme zajistit úroveň motoriky, která v dětství formuje kvalitu celého života. Chceme našim hráčům dodat sebevědomí a pohybové kompetence pomocí přístupu dlouhodobého rozvoje sportovců.

Naše děti se přes letní sezónu věnují atletice (koordinaci, rychlosti, ....), úpolu (mobilitě, nácviku fyzických kontaktů se soupeřem, technice padání, ....), vzpírání (tréninku výbušnosti, základům techniky práce s činkou, ...), míčovým sportům (rugby, fotbal, basketbal, házená aj. pro rozvoj koordinace, prostorové orientace, rychlosti rozhodování, .....) a kondičnímu cvičení.

Přes zimní sezónu přidáváme k tréninkům pro nejmladší kategorii U6 (3-6 let) základy gymnastiky na Sokole a kurz plavání. Pro kategorie U8 a U10 (děti 6-10 let) kurz bruslení a gymnastiku. Starším dětem se kompetence rozšiřují o judo a vzpírání.

Trénujeme venku na hřišti za každého počasí, ve státní svátky i během prázdnin! Pro informace k tréninkům můžete kontaktovat trenéra nebo přijít v daný čas na hřiště a přidat se k nám!PŘIDEJ SE K NÁM


PŘIJĎ SI VYZKOUŠET

Ať už jsi kluk nebo holka, zkušený sportovec či úplný začátečník, přijď za námi a vyzkoušej si trénink!KDE A KDY TRÉNUJEME?Všechny tréninky probíhají na našem hřišti v Bystrci, ul. Jakuba Obrovského za Lidlem a tenisovými kurty. AKTUÁLNĚ provádíme stavební práce a přistavujeme další plochy pro sportování. Přístup na hřiště najdeš z ulice Pod Horkou na tomto obrázku:Mapa
V rozpisu tréninků výše si najdi svoji kategorii a přijď to zkusit nebo se přijď podívat na zápas. Velké „U“ znamená UNDER (česky pod) a číslo značí věk hráčů, do kdy můžou v dané kategorii hrát zápasy. Tedy, jakmile dosáhne sportovec věk uvedený u písmena U, přechází do vyšší věkové kategorie. Dívky trénují společně s chlapci do kategorie U14 a pak už samostatně v kategorii Dívky. V tréninku se snažíme přizpůsobit dovednostem sportovce.

Přijď v jakýkoli den, ať už se jen podívat, nebo se i připojit. Čeká na tebe zábava i dřina, noví přátelé i zážitky a možná i nějaká ta medaile nebo trofej. Pokud máš nějaký dotaz, tak se neboj kontaktovat přímo trenéra. Telefony a emaily na trenéry všech kategorií najdeš v Kontaktech:

S SEBOU POTŘEBUJEŠ:

  1. sportovní oblečení a obuv,

  2. láhev na vodu,

  3. dobrou náladu a chuť sportovat.PŘIDEJ SE K NÁM


OPEN

Pro rodiče, tatínky a maminky, muže i ženy, sporťáky i povaleče, zkrátka pro všechny, co si chtějí rugby zkusit, máme pravidelný trénink kategorie Open. Trénujeme základní prvky ragby, jako jsou přihrávky, skládky, rucky, mlýny, auty, mouly, ...., a trochu běháme!:-)

Pokud máš chuť, přijď si protáhnout tělo každou neděli v 18:30 k nám na hřiště. Není se čeho bát, nejde o žádnou tvrdou hru, jak znáš z televize, ale jde spíše o zlepšení fyzické kondice a prostě si TO zkusit. Scházíme se muži i ženy všech věkových kategorií dohromady a hrajeme hlavně "touch", tedy bezkontaktní variantu ragby.O

PŘIHLÁŠKA DO KLUBU

Pokud se chceš přidat k nám a trénovat s námi pravidelně, postupuj následovně.

  1. Stáhni si a vyplň přihlášku do klubu včetně souhlasu s GDPR. Součástí přihlášky je formulář na lékařskou prohlídku dítěte, kterou potvrzuje praktický lékař nebo speciální sportovní lékař (pro vyšší kategorie). Prohlídka platí po dobu 2 let a dá se kombinovat také s potvrzením na školy v přírodě, příměstské tábory, plavecké kurzy atp.  2. Odešli vyplněnou přihlášku na email eva.blahonovska@bystrcrugby.cz. Obratem obdržíš přihlašovací údaje do klubového infosystému KIS.

  3. Klubové příspěvky se platí podle faktury vystavené klubovým informačním systémem (KIS), V KIS je záložka Platby a v ní vystavená faktura na příslušnou částku se všemi platebními údaji. Výše klubových příspěvků je 8000 Kč/rok pro všechny věkové kategorie.


Těšíme se na Tebe. Rugby zdar!