RCB a koronavirus Evo 1

13.03.2020
Vzhledem k dnešnímu Nařízení vlády ČR o vyhlášení Nouzového stavu přechází mládež RCB na "letní" tréninkový režim. Tréninky jsou dle letního rozpisu, který bude během pátku zveřejněný v Google kalendářích jednotlivých týmů na tomto webu.

Přestože jsme největší klub na Moravě, tak jsme stále (bohužel) naštěstí tak malí, že se v každé věkové kategorii vejdeme i s trenéry do limitu 30 osob. Všechny hráče máme registrované a nespadají tedy do kategorie "veřejnost". Veřejností jsou proto jen rodiče, kteří však mohou dobu tréninku mládežníků strávit v přilehlé restauraci U šišky.  Tréninky všech mládežnických kategorií končí do 20:00 hod, tedy do doby, kdy mohou mít restaurace ještě otevřeno.

Celou situaci nepodceňujeme, protože zdraví je až na prvním místě. Proto důrazně žádáme všechny, kteří na sobě pozorují jakékoliv příznaky nemoci nebo snad navštívili rizikové oblasti, aby byli odpovědní a areálu RCB se velkým obloukem vyhnuli! Chceme totiž trénovat a ne dřepět v karanténě!

Tímto nařízením vláda ČR urychlila náš přechod ven, kam se stejně všichni těšíme. Doufáme, že to mají domluveno i u toho absolutně nejvyššího, aby nám vydrželo příznivé počasí. Pro jistotu toto bude ošetřeno klubovým vedením v kostelíku u sv. Augustína, kam posíláme dopředu poděkování.

Pokud se situace bude dále dramatizovat, tak RCB bude pochopitelně reagovat dalším prohlášením nadepsaným Evo 2. Ve skrytu duše doufám, že to nedotáhneme až na Evo X, jako rally legenda Lancer Evo od automobilky Mitsubishi.
 
Sledujte proto oficiální klubový komunikační kanál, kterým je tento web. Zůstáváme nadále pevní a klidní a držíme si navzájem palce!;-)