RCB opening party aneb EVO 7!
30.06.2020


V pondělí 22. června proběhl "společný trénink rodičů a dětí RCB". Tato akce byla už pouze pro mladší žáky a  přípravky, abychom se na hřiště vůbec vešli a nějak rozumně se vystřídali. Na rozdíl od zbytku klubů v ČR, které akce tohoto typu pojímají, s pravděpodobností limitně se blížící 100%, jako "závěrečnou", bylo pondělí na RCB pojato jako "welcome drink" do letní sezóny. Protože jak už to tak na světě chodí, tak krize z boháčů dělá ještě bohatší a z chudáků ještě chudší. Proto moravští Galacticos vyšli z Koronavirové epidemie posíleni o nové členy a nápady. Stanné právo, vyhlášené císařem Prymusem I., nás na RCB stmelilo a ukázalo nám rezervy v naší činnosti. Podle oblíbeného hesla největšího žijícího spisovatele z Horních Žabin mrDa, který zpravidla po 22. hodině hlásá, že "RCB je víc než klub", jsme se rozhodli nabídnout řádným členům další služby. Vstup do areálu byl opatřen magnetickým zámkem, který umožní od 1.7. členům vstup denně od 8 do 22 hod a to i mimo tréninkové jednotky jednotlivých kategorií. Řádný člen, to jest ten, který má vyrovnané závazky ke klubu, si může u Václava Vorla vyzvednout čip a využívat tak hřiště i zázemí klubu dle libosti. K dispozici budou míče různých tvarů a velikostí a také "komunitní gril" pro mlsouny, kteří by si to chtěli udělat pěkné nebo pro ty, kteří by snad po sportu zatoužili po nutričně vyvážené stravě okořeněné kapkou karcinogenů.

Doufejme, že "hustší provoz" nebude mít zásadní vliv na rychlost opotřebování areálu a všichni se tu budou chovat jako doma, v nejlepším slova smyslu. Takže budou po sobě i uklízet! Pro pořádek je nutno dodat, že magnetický zámek je vybaven ústřednou, která umí číst kdo a kdy do areálu přišel a kdy odešel. A dokonce si to i umí, na rozdíl od většiny správců, i pamatovat! Domníváme se, že nikomu nestojí za to zhoršit náladu už tak doooost rozmrzelému Václavovi a riskantně tak nastavovat hlavu jeho fénu! Takže vše bude jak ze žurnálu, jasný?!B-)

Jinak už tradičně trénujeme i přes prázdniny (viz kalendáře), protože nervy máme jen jedny a nejsme zvědaví vysvětlovat 80% dětí znovu, že rugby se hraje se šiškou a nahrává se jen dozadu a rodičům, že trénink je i když spadne šest kapek v pěti řadách nebo nedejbože i když v létě svítí slunce! RCB se však dívá jen dopředu a to s optimismem. A vy se dívejte na web a fb klubu ať o něco nepřijdete!:-)

Informace o letních trénincích ZDE, případně v kalendářích jednotlivých mužstev.