A desítkou to skončilo! RCB a koronavirus Evo X.

22.10.2020




Desítka od Mitsubishi byla jen zmatečným úkrokem stranou, který měl závodní brus dostat do hledáčku pozérů, kteří by rádi celou dobu sice jezdili v klídečku s automatickou převodovkou, ale líbila by se jim představa, že mohou osedlat rallye speciál, kdyby se jim někdy náhodou chtělo. A v tomto slovním spojení "kdyby se jim chtělo", je právě ta potíž. Daná cílová skupina stejně skončila u německých prémiovek, protože ji jde hlavně o prestižní značku na kapotě. Takže Evo X byla poslední a uzavřela legendární sérii ultimátních rally speciálů na značkách.
 
Naše Evo X uzavírá (letos už podruhé) ultimátní snahu RCB udržet možnost sportování pro své členy. Vzhledem ke včerejšímu vyhlášení nových omezení vlády ČR, v souvislosti s koronavirem, končí do odvolání všechny tréninky RCB.
 
My však zůstáváme pevní a klidní a doporučujeme všem členům, aby si zkontrolovali, jestli mají zaplacené členské příspěvky. Jestliže ano, tak je u Václava Vorla po domluvě (tel: 724 729 731) k vyzvednutí magnetický čip, který vám otevře areál, kde budete mít připravené k dispozici veškeré vybavení klubu, včetně venkovní posilovny.
 
Oficiálně toto bude sice možné až císař Prymulex I. odstraní drobný nesoulad v Usnesení vlády z 21.10.2020, ve kterém sice velkomyslně nechal venkovní sportoviště otevřená, nicméně povolil jen cesty do zaměstnání, za nákupem základních věcí a za bližními, které je nutné zaopatřit ať jsou to lidé či zvířátka. Doporučil taky pobyt v přírodě, do které se však taky nemáme jak dostat, stejně tak jako na ta otevřené sportoviště. Pro odvážné, anarchisty či jedince po lobotomii platí výše zmíněné už teď! :-)
 
Rugby zdar!
 
RCB