Instrukce účastníkům RUGBY soustředění Karlov 2021

11.08.2021Od 22.8. do 28.8.2021 se uskuteční tradiční soustředění mládežníků RCB, které se opět koná v penzionu Eden v obci Malá Morávka – Karlov pod Pradědem.

Odkaz na ubytování: Penzion EDEN

Sraz bude v neděli 22.8.2021 v 8:00 hodin na hřišti RCB. Při příchodu budete nasměrováni na osobu, která bude vybírat níže uvedené doklady a každému účastníkovi soustředění bude přeměřena teplota. Předpokládaný odjezd autobusu v 9:00 hodin (resp. po všech formalitách a nalodění). Začínáme obědem, kdo nevydrží, tomu přibalte malou svačinku s sebou.

Návrat bude v sobotu 28.8.2021 (končíme obědem) v odpoledních hodinách (bude upřesněno SMS nebo na webu a fb).

Cílem soustředění bude, jako každoročně, hráče důkladně připravit na novou sezónu jak herně, tak i fyzicky.

Doporučený seznam věcí (podepsaných) s sebou:

  • hygienické potřeby, ručník, plavky, pyžamo, oblečení na doma, přezůvky
  • věci na rugbyový trénink (kopačky, trenky, tepláky, trička, šusťákovka…..)
  • věci na kondiční trénink (boty na běhání, …..)
  • věci na výlet (batoh, pláštěnka, sportovní oblečení)
  • dostatek náhradních věcí na trénování pro případ deštivého počasí
  • svoji láhev na pití - podepsanou
  • menší kapesné na zmrzku
  • oranžové klubové tričko
  • 3x roušku děti mladší 15i let, starší 3x respirátor

Připomínáme, že se jedná o Jeseníky, kde na konci srpna může být ráno nebo v podvečer kolem 5ti stupňů Celsia, takže přibalte i teplejší věci.

Všechny rodiče prosíme o co nejméně pamlsků a dobrot. Dle našeho úsudku bude totiž vše škodlivé, či dokonce nepoživatelné zabaveno a vráceno na konci soustředění. Plná penze včetně pitného režimu nebude potřebovat jakkoliv doplňovat z vlastních zdrojů.

Necháme na zvážení rodičů zda-li ponechají svým ratolestem mobilní telefony a veškeré další elektronické vymoženosti dnešní doby. Dětem tyto věci dáváte na svou zodpovědnost.

Pro opozdilce připomínáme možnost platby za soustředění převodem na účet č. 4200180585/6800, v.s. datum narození dítěte, případně možnost osobně doplatit v neděli při odjezdu (po předchozí dohodě) nebo osobně na tréninku ve středu 18.8.2021 po 17:00 u Lucky Svídové nebo Pavlíny Rörigové.

V souvislosti s Covid-19 budeme v den odjezdu vyžadovat doložení (v papírové formě) platného negativního PCR testu (max 72 hodin starého).

Dále doklad o bezinfekčnosti s datem 22.8.2021, kopii kartičky zdravotní pojišťovny a potvrzení od lékaře o  zdravotní způsobilosti k účasti na soustředění (jen v případě, že hráč doposud nedodal potvrzení ze sportovní prohlídky - týká se převážně nováčků) a léky s jejich rozpisem užívání.

Potvrzení o bezinfekčnosti je ke stažení ZDE.

Neposílejte děti nemocné (kvůli rychlé nákaze)! Také letos je tolerance letních nachlazení a viróz nulová! Při zjištění nemoci během soustředění odjíždí dítě okamžitě domů!

V průběhu soustředění se budeme řídit nařízeními nebo doporučeními Vlády ČR a Hygienické stanice.

Zdůrazněte prosím svým ratolestem bezpodmínečnou nutnost slušného chování, abychom se vyvarovali zbytečným předčasným návratům nezbedníků domů.

RUGBY ZDAR!

Za RCB Pavlína Rörigová