Hvězdný Den náborů!

07.09.2021Den náborů je akce pořádaná městem Brnem, které pod záminkou prezentace všech sportů, které se dají v Brně dělat, udělá jednu pěknou sobotu rodičům, kteří si tak výjimečně nemusí lámat hlavu co ten den s haranty. Zároveň pak město mazaně osloví všechny kluby, které finančně podporuje a nabídne jim neodolatelnou možnost prezentovat se před širokou veřejností. Jistě chápete, že tato fantastická nabídka se nedá odmítnout!

Až do letošního roku RCB prezentovali trenéři, kteří pak pochopitelně chyběli na turnajích či zápasech svých týmů, protože tento termín je zároveň první soutěžní sobota v podzimním kalendáři. Přes nezpochybnitelnou erudici trenérů je nutno podotknout, že z "rybaření" na Kraví Hoře nebyly zrovna žně. Až do letoška!

Ukázalo se, že genderově nevyvážená, sexistická prezentace byla trefou do černého, protože jsme včera čelili na tréninku náporu nových zájemců o rugby, který jsme ještě nezažili. Z fotek je jasně patrné, že v sobotu do dálky zářili kostel sv. Augustína, RCB balón a vítězky castingu agentury Vorel Production!;-) Touto cestou bychom jim chtěli poděkovat za vzornou reprezentaci klubu! RCB se tímto dnem nesmazatelně zapsal do paměti zbídačenejch tatínků, které na Kravák v sobotu vyslaly jejich drahé polovičky, aby nezacláněli doma a spolehlivě otrávil většinu manželek, které doteď litují, že měly radši uklízet či vařit oběd!