RCB manuální terapie!

22.11.2021Protože jsme progresivní klub a sledujeme moderní trendy nejen ve sportu, tak jsme si všimli, že na léčbu některých zákeřných nemocí se s úspěchem používají alternativní metody, jako hipoterapie, arteterapie, zooterapie... Při pohledu na mraky kanclem zbídačenejch rodičů nás napadlo, že našemu heslu "RCB je víc než klub" dáme další rozměr a nabídneme vám "kompenzační cvičení v přírodě s tradičním náčiním"! 

Účast na první lekci byla hojná, takže je vidět, že jsme objevili další niku na trhu. Nicméně při pohledu na dokumentační foto je nutné si přiznat, že jsme teprve na začátku. Opírání o lopatu jsme zvládli na jedničku, nicméně toto opravdu není hlavní cvik, který bychom si měli s náčiním do budoucna osvojit, přátelé! A proto už občan Vorel plánuje další lekci "RCB manuální terapie", na kterou se můžete těšit!:-P

Speciální poděkování patří Karlovi Vejražkovi za dodynu, kterou se odvezlo veškeré spadané listí, závodníku Petersonovi, který na bagru zastínil i kovozemědělce VV, Hallymu za kontyše a paličské četě za samostatnost při plnění zadání!;-)