Malý krok pro lidstvo, ale velký krok pro RCB!

08.09.2022Náš klub vstupuje do 21.století! Spouštíme klubový informační systém (KIS), který by měl zjednodušit komunikaci mezi klubem a jeho členy. V KISu každý člen, trenér i rodič, najdou vše potřebné, co se činnosti klubu týká! Informace o trénincích (kdy, kde), turnajích (kdy, kde, kdo), kalendář akcí, omlouvání z tréninků či zápasů a postupně budeme přidávat další služby.

K systému je také dostupná přehledná mobilní aplikace (název KIS od esports.cz ke stažení zdarma), můžete mít tedy vše v mobilu.    

V pondělí 12.9.2022 vám dorazí email s přihlašovacími údaji do systému KIS. Na stránce clen.bystrcrugby.cz se přihlaste a zkontrolujte, prosím, uvedené údaje. Případně je doplňte či opravte. Přes tento systém budou také v polovině září rozeslány faktury na zaplacení členských příspěvků.   

Prosím, zkontrolujte si případně i spamovou složku. Pokud Vám email s přihlašovacími údaji v pondělí nedorazí a nebude ani ve spamu, tak kontaktujte RCB virtuální asistentku na eva.blahonovska@bystrcrugby.cz a sjednáme nápravu.

Díky za spolupráci i ve virtuálním světě!

Eva