Pestrá zima na RCB

25.11.2022Ačkoliv dny se krátí a světla je venku čím dál míň, my na RCB máme stále spoustu práce a aktivit, jako bychom byli říší, nad kterou slunce nezapadá. A protože poskytujeme potravu nejenom fyzickou, čeká nás pestrá zima plná zajímavých akcí. V prvé řadě samozřejmě stále trénujeme a rozvíjíme všestrannost našich svěřenců (gymnastika, plavání, bruslení, judo, ...)
 
Už tuto sobotu, 26. listopadu v 10.00, nás čeká brigáda na hřišti, které je potřeba zazimovat. A nejen to. Práce je jak na Santiniho kostele, takže se hodí každá, byť by to byla nešikovná, ruka. Holt ne všichni chodili do multisportovního klubu jakým je RCB, ale to my blahosklonně promíjíme a zájemcům ukážeme, kde má lopata tlačítko on/off. Občerstvení a komunitní nálada zajištěna.
 
V pátek 2. prosince od 16:30 pak můžete těžce vydělaný love utratit nejlepším možným způsobem, tedy za merchandising klubu, aby vaše ratolesti nemuseli po Vánocích s hanbou šmatlat do školy v hadrech od Benettonu, Versaceho, nebo jiných mizerných značek, nedej bože ve svetru s jelenem od prababičky. Ten správnej vohoz totiž koupíš jen na našich Vánočních trzích s Pura vida. Punč a komunitní nálada opět zajištěna. Akce proběhne v klubovně na RCB.
 
V sobotu 10. prosince od 10.00 se už popáté potkáme ve VIDA! parku. Po dvě hodiny se bude dostávat rodičům vyčerpávajících informací o chodu RCB za poslední rok a půl, kdy jsme se ve VIDA! viděli naposledy. Tentokrát bude setkání obohaceno o přednášku o stravování malých sportovců (kterou nepovede kupodivu VV, ale náš kondičák Přemek Šimon) Mezitím Vaše děti vyzkouší, co exponáty ve VIDA! vydrží!
 
A co nás čeká nového v roce 2023? Spousta novinek. Ale abychom neodhalili vše naráz, tak zmíníme jen datum 11.2.2023.
V současné době je moderní pořádat různé stávky a i my na RCB jsme chtěli jít s dobou. Bohužel jsme se shodli akorát na stávce proti Klimakteriu, aneb na přechodu pro chodce... Jenomže my jsme nakonec řekli ne! A tak se začátkem února uskuteční Ples RCB! Oznamujeme to s předstihem, abyste stihli z hloubi svých skříní vytáhnout zbytky Biolitu, přežehlit dvouřadý fialový saka a byli připraveni to v únoru pořádně roztočit!
 
Máme se tedy na co těšit a my se těšíme!
RCB