07.09.2023

Nábor dětí - přijďte si to u nás zkusit
Láká vás dát dítě na opravdu skvělý sport? Sport kde utuží tělesnou schránku i svůj charakter? Nebo snad přišlo vaše dítko samo s tím, že se chce vyrovnat novodobým gladiátorům viděným na Mistrovství světa?

Pak jste tu správně! Pořádáme nábor dětí od 3 let, kluků i holek do všech věkových kategorií v našem klubu! Všechny kategorie navíc vedou certifikovaní trenéři, kteří se neustále dále vzdělávají.

Volejte Pavla Holečka na číslo 724 729 731, případně pište na pholecek@2forh.cz, případně se podívejte na rozpis tréninků, kdy trénuje zrovna vaše kategorie a přijďte, ideálně 15 minut před tréninkem, do našeho areálu na Jakuba Obrovského 2 v Bystrci.

A pokud vás láká pach zpocených těl a chcete se vyrovnat vašim ratolestem, pak i rodiče v pozdním mládí mohou vyzkoušet tento úžasný sport. Zatímco jiné sporty označují tyto kategorie dehonestujícími nálepkami typu Veteráni, Old boys a jiné, u nás jim s respektem ragby vlastním říkáme Open. Nemějte strach, s otevřenýma zlomeninama to nemá co dočinění

Těšíme se na Vás!

Více o přidání se k nám naleznete zde