Chystáme se na zimu
11.11.2018
V sobotu 10. listopadu proběhla v areálu RCB malá brigádička, která měla nachystat areál na zimu. Vždyť další den mohl přijet Martin na bílém koni! Z dospělých členů RCB se dostavili obvyklí podezřelí z řad trenérů mládeže.

Cílem bylo nachystat hřiště na zimní období. Omezený počet účastníků (Havis, Paťa, Dodo, Roura a Václav) nebyl překážkou vzhledem k jejich enormní erudici, fyzické síle a nasazení. Jak je z dokumentárních fotografií jasně vidět, tak Havis by mohl ihned začít pracovat na montážní lince v Zetoru, kde by na montáž kabin stačil sám (případně v Agrozetu na třídě Obránců míru 26, neblahé paměti) a Dodo by se mohl klidně věnovat jeřábnickým pracím.

Díky elitnímu elektrikáři Rourovi, který rozsvítil prádelnu, se pro jaro vyhneme nejapným výmluvám některých jedinců, že dresy nešly vyprat, bo se v prádelně nesvítí. Závěrečným bodem bude srovnání s počtem lidí, který se sejde na závěrčné mužského týmu RCB v sobotu v pubu U imigranta, což bude další kamínek do mozajky sociologické studie, kterou jednou vydáme pod názvem Jak jsme budovali ragbyový klub!