18.09.2019

RC České Budějovice - RCB 7:32 (7:20)

Další utkání nadstavbové části 2. ligy jsme sehráli na hřišti Českých Budějovic, kde jsme na jaře v prvním kole prohráli, a tak jsme měli soupeři co vracet. Domácí se potýkali s velkou marodkou, nakonec jich tedy do zápasu nastoupilo pouze čtrnáct.

V 15. minutě se prosadil náš Jarek Šimek, což potvrdil konverzí Adam Putna, stejný hráč o chvíli později úspěšně bodoval i trestným kopem. Následně kontrovali domácí, kteří pětkou a úspěšnou konverzí snížili na rozdíl 7:10. Klid do našich řad vnesl Bohdan Ivičič další pětkou a Adam Putna, který proměnil následný kop po pětce, i další trestný kop.

V druhé půli se domácí snažili tlačit a i díky našim nepřesnostem byli stále na dostřel, nakonec ale rozhodla větší zkušenost a šířka kádru. Zbylé dvě pětky položil Martin Elzner a opět Bohdan Ivičič.