V oslabené sestavě jsme nestačili na Slavii
15.10.2019K poslednímu utkání sezóny jsme odcestovali v omezeném počtu hráčů, vzhledem k rozsáhlé mardoce, která čítá až dvanáct jmen. I přes tyto omezené možnosti ale chtěli trenéři zápas odehrát a nevymlouvat se a stejně se k tomu stavěli i hráči. Velký respekt ukázal soupeř, který když zjistil v jaké sestavě jsme přijeli, dohodli jsme se, že budeme hrát mlýny bez tlaku.
 
Ihned od začátku utkání bylo vidět, že soupeř je výborně připraven, my jsme bojovali hlavně srdcem, což ocenili i diváci. Bohužel celý zápas soupeř tlačil a nepustil nás do žádné útočné akce, ale i tak byly vidět hezké skládky na straně Bystrce a boj v raku. Od Slavie pak krásné akce, kdy hlavně útoková spojka s tříčtvrtkou procházeli naší obranou a pokládali pětky. Vzhledem k vysoké prohře patří velké poděkování všem, kteří k zápasu odjeli, odehráli ho a bojovali do poslední minuty zápasu.
 
Velké díky a respekt také patří hráčům Marku Burianovi a Jakubu Vránovi, kteří nastoupili do zápasu jen proto, aby nemusel být kontumován a na hřišti nechali všechny své síly.
 
RC Slavia Praha - RCB 115:0
 
Sestava: Marek Burian, Sláva Šimek, Josef Klauda, Richard Urban(c), Vlasta Hodaň, Viktor Baláž, Bohdan Ivičič, Dan Salajka, Filip Zvařič, Jakub Vrána, Tomáš Neugebauer, David Brückner, Petr Vladík, Roman Houdek, Tomáš Galetka, Petr Sovadina