Brambor máme dost!

22.06.2022Minulý víkend jsme se zúčastnili Mistrovství republiky v rugby 7´s ve Vyškově. Turnaj byl dvoudenní, mužstva nalosována do tří skupin po pěti týmech.

První den jsme se utkali postupně s extraligovým týmem Pragy, čerstvě extraligovým týmem Zlína a s Petrovicemi,  které nás v posledním utkání první ligy porazily o jeden bod. Všechny tyto utkání jsme vyhráli a byli jsme zvědaví, kam až nás naše bojovná hra v neděli dovede.

Hned v dopoledních hodinách, po dohrání základních skupin, jsme se dozvěděli, že hrajeme rovnou o finále! Utkání s Tatrou jsme v začátku nezachytili a prohráli jsme. Bylo vidět, že náš tým je mladý a trošku ho svázala nervozita.

V utkání o třetí místo, které jsme sehráli s domácím Vyškovem, jsme opět nezachytili začátek, mnohokrát se provinili proti pravidlům a už nám nezbyli síly na obrat. Na MČR rugby 7´s jsme tedy obsadili 4. místo, až za námi skončila většina extraligových týmů.

Našemu týmu s věkovým průměrem 22 let chci pogratulovat a věštím mu velkou budoucnost jak v sedmičkovém, tak hlavně v patnáctkovém rugby. Nicméně to znamená hlavně nepolevit!

RCB oceňuje přístup klubů k žádosti reprezentačního trenéra 7´S !

Děkujeme fanouškům a všem co nám věří.

Nyní bude mít tým regenerační a udržovací tréninky, od srpna se začneme připravovat na podzimní část sezóny, tentokrát nazvanou POHÁR 2022, který začíná 28.8.2022 (přesné rozlosování bude upřesněno).