15.07.2020

Poznej 3 rozdíly!
V neděli 12. července se konal historicky třetí trénink kategorie RCB Open. Při pohledu na fotku z prvního a ze třetího tréninku jsou patrné tři zásadní rozdíly. Ano, nešli jsme se vyfotit pod háčko, kteréžto je pro nás zatím
zbytečným ragbyovým fetišem, ale zůstali jsme pěkně pohodlně tam, kde jsme trénink skončili. Druhým  rozdílem, je změna dresu Václava Vorla, který je považován, jakožto známý módní guru, za vynálezce tzv.  komínkové metody. Bere si na sebe vždy to, co je ve skříni nahoře v komínku! Tato metoda je vhodná zvlášť při jednání o dotacích či se sponzory, vyvolává totiž dojem, že předseda má všehovšudy jen 3 trička a tudíž je nutné klub podpořit.

Nicméně třetím, nejzásadnějším rozdílem, je změna počtu hráčů na 20ks! A to ještě nedorazily slibotechny z ateliéru Masna, občané Hořelka a Chocholatý, kteří zřejmě čekají na TOP výbavičku z jižní polokoule, aby byli největší fešáci. Takže vůbec nevadí, že jejich logo na jednom z bannerů v pozadí, jako partnerů RCB, na fotce není vůbec vidět!:-)

Trend je tedy jasný. Růst a zase jenom růst. Příští týden dojde na další překvapení. Rozšíření realizačního týmu u této kategorii. Přijďte se podívat!