Do roka a do dne!

07.07.2021Do roka a do dne se nekonal boží soud s Lomikarem, ale RCB Open oslavili rok fungování svým prvním utkáním. A to hned mezistátním, protože jsme Galactikos! Přijeli sice jen Frantíci z Bratislavy a ne z Toulonu, ale i tak dobrý, protože boys už to evidentně někdy hráli!

Hrálo se ve formátu X-rugby, takže menší hřiště, 7 hráčů na každé straně a hokejové střídání, bez mlýnů a bez autů. Takže taková hra kategorie smradů U10, jen s většími lidmi! Tomu odpovídala i zasloužená odměna po zápase, kdy nebyly sladkosti, ale maso z rožně a Ragr 11 na čepu.

Vládla všeobecná pohoda, všech politiků sen, všichni měli spoustu zážitků a to včetně diváků, jejichž složení bylo velmi různorodé a odpovídalo různorodému složení týmu. Podívat se přišly celé rodiny, milenky či přítelkyně a dokonce i rodiče. Někteří přijeli snad až z "Kojčic u Pejřimova!" Nicméně o progresu všech hráčů není pochyb. Svědčí o tom i spokojený škleb (nebo úsměv) na tváři Václava Vorla:-)

Doufáme, že historicky první utkání RCB Open bude dalším impulsem do trénování, abychom se i nadále zlepšovali. Trénujeme každou neděli od 18:30 hod, tak se přijďte podívat!;-)