09.09.2019

První turnaj Série 7’s U17 úspěšně za námi

V sobotu 7. září jsme pořádali na našem hřišti první turnaj v dívčím sedmičkovém rugby kategorie U17. I přes nepřízeň počasí (pršet přestalo půl hodiny před výkopem) k nám dorazily čtyři týmy včetně Stade Vienna z Rakouska.

Holky se s náročnými podmínkami skvěle popasovaly, v prvním utkání porazily výběr severní Moravy, ve druhém poprvé v historii holky z Vídně a ve třetím smolně podlehly týmu z Babic konverzí v nastaveném čase.

Celkově se naše tygřice umístily o skóre na druhém místě. Byl to výborný start do nové sezóny, všichni jsme si turnaj užili a těšíme se na další kolo 21. září na Dragonu.

Pokud znáte vhodné adeptky pro náš krásný sport, 19. září pořádáme v Lužánkách náběrové odpoledne, protože “rugby je pro holky!”