Tygřice se nebojácně rvaly i v Babicích
08.10.2019Na další turnaj Podzimní série 7s jsme jeli do Babic, tentokrát v provizorní sestavě. Hvězdy valašského rugby hájily barvy Zlína v souboji titánů proti Ostravě. V zápase padlo 15 pětek, takže jejich účast stála za to.

Z Dragonu jela pouze Lada, Vanda a Alice byly indisponovány, celá tíha tak ležela na Áje, Anet, Sáře a Maruš. Děvčata z Akademie  se opět účastnila v plném počtu, z výběru severní Moravy jsme si půjčili čtyři hráčky a show mohla začít.

Nebojácně jsme obsadili obě kategorie, za U15 akademičky, Majdu, novicku z Olomouce a na první poločasy Sáru s Anet. Byla radost se dívat, jak holky, které hrají tři týdny i s cestou, bojují a skládají a hlavně se rugby baví.
U17 porazila Donau Vienna, těsně podlehla domácím a v posledním zápase se poprvé letos utkala s výběrem Čech, plným reprezentantek. I v oslabené sestavě holky odehrály vyrovnaný zápas, který soupeřky rozhodly až v závěru. Vzhledem k blížícímu se PYRFu to byl skvělý test, který potvrdil, že se můžeme měřit s kýmkoli.

Čekají nás mezinárodní turnaje v Praze, Budapešti a Vídni, držte nám palce.