Skvělý závěr fantastického podzimu dívek 7s
01.12.2019
I po ukončení domácích soutěží si naše děvčata prodlužují úspěšné tažení podzimem. Před dvěma týdny jsme jeli do Vídně na turnaj, který pořádali Celtics, další víkend se všechny holky ročníku 2005 a starší zúčastnily přípravného kempu reprezentace v Babicích a v sobotu jsme jeli na závěrečný podnik sezóny, mezinárodní Karotten cup ve Vídni.
 
U14 bojovala na obou turnajích ze všech sil, odměnou a povzbuzením do zimní přípravy je skvělé třetí místo z Karotten cupu.
U16 na Celtics prohrála ve finále proti domácím, kteří neponechali nic náhodě a posílili se o největší hvězdy ze Stade. Karotten cup holky vyhrály bez zaváhání.
 
Celkově se nám podzim vydařil nad očekávání, tým U17, jehož kostra z RCB a Zlína se vytvořila na letním soustředění, se podařilo doplnit o dvě hráčky z Dragonu. Holky odehrály devět turnajů, kromě celkového vítězství v Podzimní sérii, vyhrály mezinárodní turnaje v Olomouci, Budapešti a Vídni a skončily druhé na PYRFu v Praze. Tahle parta má obrovský potenciál, a pokud na sobě vydrží pracovat, čeká je světlá budoucnost.
 
Díky příchodu hráček z Ragby akademie a spolupráci s osvícenými trenéry spřátelených klubů v kategorii starších žáků, se nám podařilo v druhé polovině podzimu stavět i družstvo U14. Holky sbírají zkušenosti, bojují a i díky výborné tréninkové morálce se posouvají mílovými kroky kupředu. Skvělou tečkou je pro ně první turnajová trofej z Vídně.
 
Přes zimu zapracujeme na kondici, sedmičková sezóna je dlouhá a síly holkám musí vydržet. 
Děkujeme příznivcům za podporu a hlavně za pomoc, bez které by to nešlo. Díky Paťo...