Instrukce účastníkům RUGBY soustředění Karlov 2019

14.08.2019
Od 25.8.2019 do 31.8.2019 se uskuteční tradiční soustředění mládežníků RCB, které se opět koná v penzionu Eden v obci Malá Morávka – Karlov pod Pradědem.

Odkaz na ubytování: ZDE.

Sraz bude v neděli 25.8.2019 v 8:00 hodin na RCB, předpokládaný odjezd autobusu v 8:30 hodin (resp. po nalodění). Začínáme obědem, takže pro velké jedlíky přibalte na cestu malou svačinu + pití.

Návrat bude v sobotu 31.8.2019 v odpoledních hodinách (bude upřesněno SMS nebo na webu a fb ).

Cílem soustředění bude, jako každoročně, hráče důkladně připravit na novou sezónu jak herně, tak i fyzicky.

Doporučený seznam věcí (podepsaných) s sebou:

  • potřeby, ručník, plavky, pyžamo, oblečení na doma, přezůvky
  • věci na ragbyový trénink (kopačky, trenky, tepláky, trička, šusťákovka…..)
  • věci na kondiční trénink (boty na běhání, …..)
  • věci na výlet (batoh, pláštěnka, sportovní oblečení)
  • dostatek náhradních věcí na trénování pro případ deštivého počasí
  • svoji láhev na pití
  • menší kapesné na zmrzku
  • oranžové klubové tričko

Připomínáme, že se jedná o Jeseníky, kde na konci srpna může být ráno nebo v podvečer kolem 5ti stupňů Celsia, takže přibalte i teplejší věci.

Všechny rodiče prosíme o co nejméně pamlsků a dobrot. Dle našeho úsudku bude totiž vše škodlivé či dokonce nepoživatelné zabaveno a vráceno na konci soustředění. Plná penze včetně pitného režimu nebude potřebovat jakkoliv doplňovat z vlastních zdrojů.

Necháme na zvážení rodičů zda-li ponechat mobilní telefony a veškeré další elektronické vymoženosti dnešní doby. Dětem tyto věci dáváte na svou zodpovědnost.

Pro opozdilce připomínáme možnost platby za soustředění (3700 Kč) převodem na účet č. 4200180585/6800, v.s. datum narození dítěte nebo možnost osobně doplatit v neděli při odjezdu (po předchozí dohodě) nebo osobně na tréninku ve středu 21.8.2019 po 17:30 u Pavlíny Rörigové. Současně budeme nejpozději v den odjezdu vyžadovat doklad o bezinfekčnosti s datem vystavení 25.8.2019, kopii kartičky zdr. pojišťovny (kdo ještě nedodal) a potvrzení o zdr. způsobilosti k účasti na soustředění (jen v případě, že hráč doposud nedodal potvrzení ze sportovní prohlídky. Týká se převážně nováčků).

Potvrzení o bezinfekčnosti je ke stažení ZDE.

Neposílejte děti nemocné (kvůli rychlé nákaze), raději je dovezte později.

Na letošním soustředění, a to i díky hostům z RC Zlín, se opět blížíme, ne-li překročíme, magickou stovku účastníků, takže by bylo fajn, kdybyste opět zdůraznili svým ratolestem bezpodmínečnou nutnost slušného chování, abychom se vyvarovali zbytečným předčasným návratům nezbedníků domů.

RUGBY ZDAR!

Za RCB Pavlína Rörigová