26.01.2023

Úspěšný výjezd do Říčan
V zimní přestávce jsme využili možnosti si jet zahrát do Říčan na halový turnaj U12, který se hrál na menším hřišti ve formátu 5 na 5. Začátek našich skupin byl netradičně v 17:30, takže jsme si užili pozdější odjezd a noční příjezd.

Nastoupili jsme ve dvou týmech Orange a Black, které byly rozděleny rovnoměrně, ale i přesto jsme po domluvě s organizátorem museli udělat malé změny vč. výměny skupin, takže jsme si po čase opět zahráli ve formátu Orange v černých dresech a Black v oranžových - tahle taktika mate soupeře, ale taky nás, takže ji dobrovolně aplikovat už nebudeme :)
 
Oba týmy válely a předvedly slušnou hru, která oko trenéra spíše potěšila (nějaké drobnosti tam stále musíme pilovat, ale jsme na dobré cestě, protože zlepšení některých hráčů a hráček je znatelné). Byla vidět spousta pěkných akcí, včetně krásných přihrávek v běhu, které se nám na podzim moc nedařily. Další dobrá zpráva je, že z 15i ks hráčů si téměř všichni položili nějaké body a to buď vlastní šikovností v disciplíně slalom, nebo kvalitní podporou a náběhem do finální přihrávky - oboje ceníme!  
 
Některé výsledky mohou být trochu zavádějící, protože soupeři nám skutečně nedali vůbec nic zadarmo, některé body byly opravdu dosaženy tvrdou prací. Stejně tak vzadu byly některé nuly ubráněné velmi těžce. 
Tento výjezd tedy lze hodnotit s úsměvem na tváři. Říčany uspořádaly kvalitní turnaj pod střechou a na kvalitním povrchu - tohle nám na Moravě přes zimu chybí...
 
Black:
Sedlčany 5:1
Říčany B 2:3
Praga 7:1
Tatra 8:0
 
Orange:
Liberec 9:0
Říčany A 3:2
Petrovice 7:0
Přelouč 5:0
Slavia 3:2
 
RN
AVE RCB