Sezónu zakončil tradiční trénink rodičů s dětmi
24.06.2019

V pátek 21. června se konal tradiční rozlučkový trénink se sezónou, který vždy se svými ratolestmi absolvují i rodiče. 

Tentokráte nám vyšel na týden před koncem června (připomínám, že i poslední červnový týden máme tři tréninky), takže se opět ukázalo, že RCB je něco mezi rockovou hvězdou a Ministerstvy práce a školství. První dvě jmenované dávají přídavky, poslední inkluzi:-)
 
Sešli jsme se v hojném počtu, a ačkoliv stav obuvi i tělesných schránek některých jedinců z řad rodičů dával jednak tušit, že jablka nepadají daleko od stromu, druhak že i při lehkém přecenění sil by mohlo dojít k těžkým úrazům, nakonec se vše obešlo bez zranění (aspoň na první pohled, jaké bylo ráno netušíme) a všichni si akci náležitě užili. 
 
Stejně tak následný třetí poločas s výborným občerstvením, servírovaným Mr. Albertem a krásně vychlazeným pivem z Líšeňského pivovaru, k jehož čepování jsme použili zcela mimo evropské konvence dětskou práci. Je třeba ocenit, že za barem a s výběrem financí to dětem šlo velice dobře, takže pokud to nevyjde na hřišti, nebo ve škole, mají další možnost obživy:-)
 
K mání byly i vytištěné týmové fotky, které obstarala firma Svída. Jako vždy odvedli Patrik s Luckou skvělou práci a věříme, že fotky už zdobí nejeden pokojíček dětí, stejně jako naše kdysi Samantha Fox:-)
 
Rozlučka se tedy všemi směry vydařila, teď nás čeká poslední tréninkový týden a následný přátelský turnaj v Břeclavi, po němž se zajdeme podívat na krásné staré vozy na akci Brno GP revival.
 
Rugby zdar a RCB zvlášť!