V posledním utkání podzimu jsme podlehli Říčanům
10.11.2019


V neděli 3. listopadu nás čekalo poslední podzimní utkání, tentokrát proti nejsilnějšímu soupeři, který na podzim neprohrál ani jedno utkání, RC MOUNTFIELD Říčany.

Po tomto soutěžním utkání následoval zápas B týmu Říčan s naším sločeným týmem ročníku 07 a vybraných hráčů U12 ročníku 08.

Vypadalo to, že budeme v nejsilnější možné sestavě, bohužel nakonec nemoc nepustila do zápasu Šimona Hřebíčka.
 
Sestava: 
Marco Szeremeta, Filip Navrátil, Jan Drdla, Jakub Kincl, Tomáš Vaníček, Matěj Sodomka, Petr Majzner, Mikuláš Rada, Ondřej Dobeš, Mikuláš Fiala, Ivo Anderle, Daniel Urban, Štěpán Švanda, Daniel Bodanský a Jan Bártů. Na střídačce začali: Filip Horváth, Jakub Nešťák, Eliška Doležalová a Marie Stejskalová.
 
A na následné utkání s B týmem čekali Jindřich Mynář (ten zasáhl i do utkání starších a vúbec se neztratil, to my ale víme, že Jindra je talent), Denis Černý, Jan Podsedník a Dominik Zeman, bohužel zranění z turnaje ve Vyškově nepustilo do zápasu Prokopa Stodůlku.
 
První utkání skončilo výsledkem 5:78 pro Říčany, bojovnost nebyla taková jako v předchozích zápasech, přesto byla dobrá, i když jsme celý zápas prohrávali, tak hráči hráli pořád jako by byl stav 0:0.
 
Druhé utkání skončilo 0:19 také pro hosty a tohle byla bitva se vším všudy, celý tým bojoval, výborní byli kluci z U12, pro které to byla premiéra na velkém hřišti. Je vidět, že jsou oprávněně lídry svého týmu v U12.
 
Po obou utkáních nás včechny čekalo výborné pohoštění, které připravili rodiče, za což jim patří veliký dík.
Teď nás čeká dlouhá zimní příprava po které věřím, že ukážeme na jaře velké zlepšení.
 
Za trenérský tým
 
Slávek Anderle
 
Foto: Lubomír Sodomka