02.05.2023

Ze Zlína vezeme vítězství!

Na čarodějnice jsme vyrazili za krásného dne k zápasu proti společenství Zlín/RAB. Sestava byla nabitá až na dva matadory Ričiho a Ráďu, který jel aspoň morálně podpořit spoluhráče. Vzali jsme na zkušenou taky borce z U12, bratry Hanákovi, Matouše Trtíka a Alexe. Po sérii proher už kluci potřebovali konečně prolomit smůlu a přivézt domů nějaký slušný výsledek. Výkop utkání byl v 11:00.

V první půlce jsme nenechali nic náhodě, vlítli jsme nabuzení na soupeře a výsledkem byla v 9. minutě první pětka Domči Lempeca. V 11. minutě následovaly další body v podání Jandase a ve 14. minutě dokonal serii pětek kapitán Šíma. Poločasové skóre 0:19 pro RCB.

V druhé půli jsme bohužel trochu polevili a vystřídáním mladých pušek jsme trochu ztratili na důrazu, což soupeř využil k zdramatizování zápasu. Nicméně vedení jsme si již nenechali vzít, konečné skóre 12:19 nás konečně nakoplo a doufáme, že především naše zlapšení v obraně využijeme v dohrávce zápasu s Říčany 7.5 . na domácím hřišti.

Musíme pochválit naše mladé posily, které se ničeho nezalekly a bojovaly až do konce s plným nasazením.

Díky také RC Zlín za další super 3. poločas s občerstvením.