09.09.2019

Vydařený vstup do soutěže: Slavia-RCB 19:21!

V sobotu jsme za deštivého počasí vycestovali k našemu prvnímu utkání do Prahy na Slavii. Náš nově složený tým do utkání vstoupil s velikou chutí korunovanou položenou první pětkou již ve druhé minutě (Epik + Paťa 7:0). Další průběh první půle byl v naší režii, ale díky našemu „gentlemanství“ v podobě nedůsledného čištění, kdy jsme několikrát ztratili míč, domácí bohužel snížili stav na 7:5. Do šaten o půlce jsme odcházeli za stavu 14:5 (Jirka-blanický rytíř + Paťa).

I vstup do druhé půle byl z naší strany aktivní. Odměnou byla další pětka (Lukáš Fio + Paťa 21:5). Od této chvíle začala slavit úspěch taktika překopů našeho útoku a snadných zisků území spojených se skorigováním výsledku na 21:19. Za tohoto stavu rozehrávala Slávie v poslední minutě trestný kop 10 metrů od našeho brankoviště, který se nám podařilo naštěstí ubránit. Oslavě našeho prvního vítězství tak už nic nestálo v cestě.

Ve hře se vystřídalo 17 hráčů. Všem patří pochvala za předvedenou hru a bojovnost.