09.10.2019

Utkání dvou rozdílných poločasů: RCB-Říčany 10:40

V sobotu 5. října absolovovala naše U16 3. kolo celostátní ligy kadetů. Soupeřem nám byl výborně hrající favorit celé ligy z Říčan.

Do utkání jsme vstoupili, i přes drobné zdravotní problémy, nebojácně a hodně aktivně. Odměnou bylo vedení, a bylo jen otázkou jak vysoké bude. Bohužel se některým hráčům začalo utkání zdát až příliš snadné z čeho pramenilo „to půjde samo a proč bych nahrával?“.   Myslím si, že správným řešením daných situací (2v1) mohl jen Kryštof dát hattrick v 1.poločase.  Jenže trpělivě bránící hosté dokázali také skórovat, především díky nedodržení předem dané taktiky. Poločasové skóre 10:7 byla naše prohra.

Ve druhé půli se poměr sil přesně otočil, ale hosté hráli, narozdíl od nás, celou dobu kolektivně a tvrdě potrestali všechny naše naše hrubky.

Věřím, že i taková porážka je potřebná pro další budování teamu.