Hráči RCB v mládežnických reprezentacích

11.11.2019


Podzimní okno mládežnických reprezentací ČR bude opět s účastí našich hráčů. Tentokrát budeme mít zastoupení pouze ve výběrech U16 a U20.

Reprezentace U16 a U18 vyrážejí v pondělí 18. listopadu na turné do francouzského Lyonu. Ve středu odpoledne/večer se zde utkají s týmy LOU U16 a U18. Lyon momentálně patří k nejlepším klubům ve Francii a jeho seniorský tým zrovna vévodí tabulce TOP 14. V reprezentaci U16 nás budou zastupovat dva hráči, a to Lukáš Fiala a Martin Bureš. V realizačním týmu máme již tradičně zástupce Michala Bielika, na pozici manažera.

Držíme klukům palce, a ať nás vzorně reprezentují v zahraničí.

Zástupci RCB v reprezentaci U20 jsou Adam Putna, Jarek Šimek a Roman Maňas. Již tento víkend vyrazí čeští mladíci na odvetný zápas proti slovenské reprezentaci. Hrát se nebude nikde jinde, než ve svatostánku slovenského rugby, na hřišti mládežnicky nejprogresivnějšího slovenského klubu – v Piešťanech.

Zatímco my všichni už budeme běhat po halách a cvičit v posilovnách, reprezentaci U20 čekají ještě další dvě utkání kvalifikace na ME U20 v Portugalsku. Kvalifikaci Hrají 3 týmy – Česko, Švýcarsko a Polsko a postupují dva.

Dne 30. listopadu naši mladíci vyrazí do Polska, a 7. prosince by teoreticky měli hrát v Praze proti Švýcarům.