19.06.2020

Vydřené vítězství se Slávií

V sobotu 13. června, za velmi teplého počasí, jsme vyběhli k domácímu utkání proti Slavii Praha. K zápasu bylo připraveno 20 hráčů, včetně některých uzdravených.

K zápasu jsme přistoupili stejně "koncentrovaně" jako k předchozím soubojům, z čehož pramenilo velké množství nevynucených chyb (předhozů) a vedení hostů 0:3. Po dvacáté minutě hry to začalo vypadat lépe. Naše vedení 17:3 a zdání, že nás nemůže nic zastavit, bylo vystřídáno další vlnou nepozorností a korigováním výsledku do šatny na 17:10.

Po přestávce jsme pokračovali zhruba stejně a skóre se nadále měnilo ve prospěch soupeře. Stav 17:24 patnáct minut před koncem nevěstil nic dobrého. Nicméně celý tým v sobě našel dostatek fyzických i morálních sil k závěrečnému náporu, který vrcholil položením čtyř pětek v konečné vítězství 39:24.