20.04.2023

Těsná domácí výhra nad Pragou

První aprílovou sobotu jsme přivítali na domácím hřišti pražskou Pragovku. S výkopem ve 12:00 začal souboj dvou velmi vyrovnaných týmů. Už od začátku bylo jasné, že vyhraje to mužstvo, které na hřišti odevzdá maximum. Je škoda, že naše mužstvo si vyrábělo množství individuálních chyb korunovaných místy čistě soukromou hrou některých playerů. Přesto jsme se dokázali ve 20. minutě prosadit a první pětku položil Denis Černý na zavřené kousek od vlajky. Pro mnohé pak bylo překvapením, když Dominik Zeman proměnil konverzi z takto těžké pozice. Klobouček – je to střelec!

Je nutno říci, že pokud bychom nevyrobili tolik vlastních chyb, bylo rozhodnuto mnohem dříve. Navíc jsme ve 28. minutě obdrželi žlutou kartu za nevynucenou chybu. Poločas jsem tak dohráli oslabeni za stavu 7:0.

Bohužel opět řadou drobných chyb jsme se dostali v druhé půli pod tlak a jeho výsledkem byla první pětka hostů, kterou položil hráč s číslem 8,  Marek Ruso a následným prokopem Martina Koťátka.  Druhá půle skončila zaslouženě pro oba týmy remízou. Celkově tak bereme vítězství v poměru 14:7.